Template:New Digimons: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
{| | {| | ||
|[[File:Shoutmon X5 Icon.png|link=Shoutmon X5]] || [[Shoutmon X5]] | |[[File:Rosemon X Icon.png|link=Rosemon X]] || [[Rosemon X]] {{kdmo}} | ||
|- | |||
|[[File:Togemon X Icon.png|link=Togemon X]] || [[Togemon X]] {{kdmo}} || [[File:Lillymon X Icon.png|link=Lillymon X]] || [[Lillymon X]] {{kdmo}} | |||
|- | |||
|[[File:Palmon X Icon.png|link=Palmon X]] || [[Palmon X]] {{kdmo}} || [[File:Shoutmon X5 Icon.png|link=Shoutmon X5]] || [[Shoutmon X5]] | |||
|- | |- | ||
|[[File:Sparrowmon Icon.png|link=Sparrowmon]] || [[Sparrowmon]] || [[File:Shoutmon X4 Icon.png|link=Shoutmon X4]] || [[Shoutmon X4]] | |[[File:Sparrowmon Icon.png|link=Sparrowmon]] || [[Sparrowmon]] || [[File:Shoutmon X4 Icon.png|link=Shoutmon X4]] || [[Shoutmon X4]] | ||
|- | |- | ||
|[[File:Starmons Icon.png|link=Starmons]] || [[Starmons]] || [[File:Fanglongmon (Awaken) Icon.png|link=Fanglongmon (Shin)]] || [[Fanglongmon (Shin)]] | |[[File:Starmons Icon.png|link=Starmons]] || [[Starmons]] || [[File:Fanglongmon (Awaken) Icon.png|link=Fanglongmon (Shin)]] || [[Fanglongmon (Shin)]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} |