Main Page: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 16px 3px;"|{{kdmo}} kDMO | | style="padding: 16px 3px;"|{{kdmo}} ||[[File:PrinceMamemon Icon.png|link=PrinceMamemon]] [[PrinceMamemon]] | ||
|- | |||
| style="padding: 16px 3px;"|{{kdmo}} ||[[File:Mamemon Icon.png|link=Mamemon]] [[Mamemon]]||[[File:BigMamemon Icon.png|link=BigMamemon]] [[BigMamemon]] | |||
|- | |||
| style="padding: 16px 3px;"|{{kdmo}} kDMO ||[[File:Kokuwamon Icon.png|link=Kokuwamon]] [[Kokuwamon]]||[[File:Thunderballmon Icon.png|link=Thunderballmon]] [[Thunderballmon]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 22:22, 12 May 2017
Starter Digimon
Agumon | Gaomon | Lalamon | Falcomon | |
---|---|---|---|---|
Agumon | Gaomon | Lalamon | Falcomon | |
GeoGreymon | Gaogamon | SunFlowmon | Peckmon | |
RizeGreymon | MachGaogamon | Lilamon | Crowmon | |
ShineGreymon | MirageGaogamon | Rosemon | Ravemon | |
ShineGreymon (Burst Mode) | MirageGaogamon (Burst Mode) | Rosemon (Burst Mode) |
Ravemon (Burst Mode) |