Main Page: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
|- | |||
| style="padding: 16px 3px;"|{{gdmo}} gDMO ||[[File:Sinduramon Icon.png|link=Sinduramon (Raid)]] [[Sinduramon (Raid)]]||[[File:Blossomon Icon.png|link=Blossomon (Raid)]] [[Blossomon (Raid)]] | |||
|- | |||
| ||[[File:Baihumon (Mega) Icon.png|link=Baihumon (Raid)]] [[Baihumon (Raid)]]|| | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 16px 3px;"|{{gdmo}} gDMO||[[File:Zhuqiaomon (Mega) Icon.png|link=Zhuqiaomon (Raid)]] [[Zhuqiaomon (Raid)]]||[[File:Phoenixmon Icon.png|link=Phoenixmon (Raid)]] [[Phoenixmon (Raid)]] | | style="padding: 16px 3px;"|{{gdmo}} gDMO||[[File:Zhuqiaomon (Mega) Icon.png|link=Zhuqiaomon (Raid)]] [[Zhuqiaomon (Raid)]]||[[File:Phoenixmon Icon.png|link=Phoenixmon (Raid)]] [[Phoenixmon (Raid)]] | ||
|- | |- | ||
| ||[[File:Garudamon Icon.png|link=Garudamon (Raid)]] [[Garudamon (Raid)]] || [[File:Birdramon Icon.png|link=Birdramon (Raid)]] [[Birdramon (Raid)]] | | ||[[File:Garudamon Icon.png|link=Garudamon (Raid)]] [[Garudamon (Raid)]] || [[File:Birdramon Icon.png|link=Birdramon (Raid)]] [[Birdramon (Raid)]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 11:49, 6 September 2016
Starter Digimon
Agumon | Gaomon | Lalamon | Falcomon | |
---|---|---|---|---|
Agumon | Gaomon | Lalamon | Falcomon | |
GeoGreymon | Gaogamon | SunFlowmon | Peckmon | |
RizeGreymon | MachGaogamon | Lilamon | Crowmon | |
ShineGreymon | MirageGaogamon | Rosemon | Ravemon | |
ShineGreymon (Burst Mode) | MirageGaogamon (Burst Mode) | Rosemon (Burst Mode) |
Ravemon (Burst Mode) |